Archiwum

W chowanego z Mikołajem

W piątek 04 grudnia 2020 r. nasze przedszkolaki otrzymały szczególny list. Nadawcą był sam Święty Mikołaj. Niestety nie mógł on osobiście zjawić się w naszej szkole, jednak przygotował dla dzieci wspaniałą niespodziankę – zabawę w chowanego, a schowane były prezenty.

          W piątek 04 grudnia 2020 r. nasze przedszkolaki otrzymały szczególny list. Nadawcą był sam Święty Mikołaj. Niestety nie mógł on osobiście zjawić się w naszej szkole, jednak przygotował dla dzieci wspaniałą niespodziankę – zabawę w chowanego, a schowane były prezenty.

            Na początku wychowawczyni grupy odczytała list, który wpadł do sali w towarzystwie dźwięku dzwoneczków. Mikołaj zwrócił się w nim do dzieci, ich codziennego zachowania, niezwykłych pomysłów oraz nadchodzących świąt.

W dalszej części listu Mikołaj pochwalił przygotowania dzieci do jego przybycia – wszyscy założyli mikołajkową czapkę oraz posiadali czerwone elementy garderoby. Przedszkolaki z uśmiechem na twarzy zaśpiewały piosenkę dla Mikołaja i rozpoczęły szukanie zabawek w kolejnych pomieszczeniach szkoły. Po kilku minutach zgromadzono już wszystkie podarki i można było przystąpić do najważniejszej dla uczestników zabawy części – rozpakowywanie.

Nasze przedszkolaki nie zapomniały oczywiście podziękować Świętemu Mikołajowi, a żeby na pewno je usłyszał wykrzyczały: „Dziękujemy Święty Mikołaju!”.

Życzymy wszystkim, aby w tym wyjątkowym dniu
06 grudnia każdy został obdarowany i poczuł się tak wyjątkowo, jak nasze przedszkolaki.

Fot. i opracowanie Brygida Habaj