Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Rok szkolny 2022/2023 dobiegł końca.

Był to czas bardzo pracowity, ale zarazem też niezwykle owocny – nasi uczniowie zdobywali cenną wiedzę i nowe umiejętności równocześnie rozwijając swoje pasje, talenty i działając na rzecz innych ludzi.
23 czerwca 2023 r., społeczność uczniowska zebrała się po raz ostatni w tym roku szkolnym. Pani dyrektor Brygida Habaj, gratulując wszystkim sukcesów, wręczyła wyróżnienia i nagrody tym spośród uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce – ich rodzice otrzymali natomiast listy gratulacyjne. Ponadto pani dyrektor złożyła podziękowania rodzicom, którzy w bieżącym roku szkolnym najaktywniej działali na rzecz naszej placówki.

W tym roku, odbiegając od standardów akademii postanowiliśmy pożegnać ten rok szkolny troszkę inaczej. Mieliśmy nadzieję, że taka forma pożegnania wywoła uśmiech na twarzach zebranych – i nie myliliśmy się.  Scenki, które perfekcyjnie przygotowali uczniowie klasy VI na zajęciach kółka teatralnego prowadzonego przez panią Karolinę Janik-Baran, rozbawiły wszystkich zgromadzonych. Idealnym dopełnieniem całości były “nieco zmienione” piosenki, na melodię największych przebojów pop minionych lat.

Szczególne miejsce w harmonogramie tej uroczystości zajęły klasy ósme, kończące edukację w naszej szkole. Były wspomnienia chwil spędzonych w murach naszej szkoły (filmik przygotowany przez wychowawczynię), podziękowania upominki oraz życzenia dalszych sukcesów dla naszych Ósmoklasistów.

Drodzy Absolwenci, mamy nadzieję, że czas spędzony w naszej szkole na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Trzymamy kciuki i życzymy Wam powodzenia w nowych szkołach.

Życzymy wszystkim udanych wakacji!!!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Oprac. KJB
Fot.: E. Mazur