Aktualności

Pomagamy

Drodzy Państwo,

           serdecznie dziękujemy za włączenie się w zbiórkę darów dla poszkodowanej przez pożar rodziny z Szymbarku. Wiemy też, że wiele osób włączyło się w zbiórkę pieniędzy dokonując wpłat na konto bankowe. To wspaniałe, że w obliczu takich tragedii potrafimy się zjednoczyć i podjąć solidarne działania, które przynoszą wspaniałe efekty.

          Niestety w ostatnim czasie miało miejsce kolejne tragiczne zdarzenie. Kolejna z rodzin straciła nie tylko cały dobytek, ale również osobę bliską ich sercu. Nie możemy przejść obojętnie wobec tragedii jaka ich spotkała. Wiemy, że można na Państwa liczyć, co niejednokrotnie już Państwo udowodnili. W mediach społecznościowych pojawiają się informacje na temat potrzebnych rodzinie artykułów, sprzętów i materiałów, dlatego prosimy na bieżąco śledzić pojawiające się komunikaty. Przygotowane przez Państwa dary dla pogorzelców z Siedlisk można przekazywać do wyznaczonych poniżej punktów:

  • Punkt zbiórki darów w Siedliskach skład budowlany “Hydrotech” czynny w godzinach od 9.00 do 16.00 osoba nadzorująca Pani Agnieszka Jamróz
  • Punkt zbiórki darów w Gorlicach przy ul. Kołłątaja 6, czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach od 11.00 do 22.00, zaś w niedziele od 14.00 do 22.00. 
  • w piątek 29 stycznia uruchomiony zostanie punkt zbiórki darów w Klubie Senior+ w Łużnej (w budynku GOK). Zbiórka potrwa od godz. 8.00 do godz. 15.00.

 

Ze względu na bliskie położenie punktów zbiórki darów, w naszej szkole nie będziemy organizować takiej zbiórki.

Ci z Państwa, którzy chcieliby wesprzeć rodzinę finansowo zapraszamy do dokonywania wpłat na rachunek bankowy utworzony przez Społeczny Komitet składający się z osób zaufania publicznego, który organizuje zbiórkę pieniędzy dla pokrzywdzonych.

Numer konta do dokonywania wpłat:

62 8797 1013 0010 0170 2729 0001

Bank Spółdzielczy w Grybowie Oddział Bobowa*

Tytuł wpłaty: darowizna

*Wpłaty w kasie realizowane będą bezpłatnie

 

Drodzy Państwo, każdy gest się liczy. Pomagajmy.     

 

Brygida Habaj

                                                                                                                      p.o. Dyrektor Szkoły Podstawowej

                                                                                                                      im. Jana Pawła II w Biesnej